KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005006
nr 1300 5006
Etsning
Oidentifierad konstnär, snäcka. Signerad, numrerad 19/50. Motivet: 7,5x9,5 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:17:08
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr